U maakt gebruik van een Adblocker om advertenties te verbergen. Door dit soort programma's is het moeilijk om deze website in de lucht te houden, aangezien het tonen van advertenties de enige manier is om de hosting te betalen. Zou u voor deze site een uitzondering willen maken? We beloven dat je geen last zult hebben van de advertenties.
Klik hier om te zien hoe je je Adblocker uitschakelt. Je kunt ook een uitzondering maken voor onze website zodat je alleen op Kodi-Forum.nl advertenties te zien krijgt.
Bedankt voor uw medewerking. ❤️
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik gebruik Kodi naar tevredenheid met een Raspberry pi. Vandaag heb ik een Android tv gekocht waar ik Kodi op kan installeren. De verkoper raadde dit echter af en adviseert om de Pi te blijven gebruiken.
Wat is de mening en ervaring van de forum leden? Het is een Sony Bravia tv
Ligt eraan wat je er zelf van vindt, als jij het fijn en snel vindt draaien is het geen probleem. Het verschilt echter veel aangezien de 1e tv sneller is dan de andere. Ook heeft een Pi niet heel veel rekenkracht in huis waardoor je TV denk ik net zo snel werkt
Gewoon proberen en kijken of het bevalt zou ik zeggen.
Ik zou het zeker doen! Heb zelf een pi3 en een sony android tv. Op de sony draait het als een zonnetje. Moet zeggen dat niet Kodi maar de hele Android tv soms wat buggy is maar dit vind ik te overzien met de voordelen die het met zich mee brengt.
We hebben het hier al eens over gehad een tijd terug .
Je hebt Android tv's en Android tv's , bij de goedkopere tv's zit ook goedkopere hardware in voor het Android gedeelte en kan het wel eens trager werken . Gewoon proberen werkt het allemaal vlot dan is het goed en anders gebruik je je pi