Problemen met installeren accounts in Kodi

Mij1982

Expert
14 okt 2017
187
59
16
43
Hallo Allemaal,

Ik gebruik Kodi inmiddels al een aantal jaar en heb mij er altijd aardig mee weten te redden. Echter loop ik nu tegen wat problemen aan waar ik niet uitkom. Hulp zou heel fijn zijn!

Enkele dagen geleden begon Kodi plots fout meldingen te geven bij verschillende add ons. Na van alles geprobeerd te hebben, heb ik besloten kodi eraf te gooien en schoon erop te zetten. Na jaren gebruik werd dat toch wel eens tijd.

Dus Kodi opnieuw erop gezet en enkele add ons geïnstalleerd. Tot zover gaat het goed. Ik heb Fen Light en Seren geïnstalleerd omdat ik die het meest gebruikt. Ik gebruik ze in combinatie met real debrid en premiumize. Bij het autoriseren van beide krijg ik een foutmelding. Bij Seren lukt het ook niet om de extra installatie pakketten toe te voegen. Hierdoor kan ik beide niet gebruiken.

Ik heb the crew geïnstalleerd en kan hier wel RD en pm installeren. Toch krijg ik gebeurt er niets als ik naar een film wil gaan. Ik heb overigens ook Coco scrapers geïnstalleerd en ingesteld.

Alleen de add on Shadow geeft, ondanks een error, wel resultaten die ik ook kan gebruiken. Dus dat is in ieder geval iets.

Ik gebruik Kodi op de laptop. Heb het daarnaast ook op een chromecast staan. Bij die laatste werkt het nog prima.

Ik heb een tijd gedacht dat het aan de firewall oid lag, gezien die er voor de problemen begonnen even uit lag. Ik heb gecheckt of kodi daar geblokt wordt oid, maar dat is niet het geval.

Vragen:
- Hoe kan het dat ik bij Fen Light en Seren pm en RD niet kan installeren en zijn er nog dingen die ik uit kan proberen?

Hoop dat iemand mij hier wat verder kan helpen! Dank alvast voor het meedenken!
 

Bijlagen

  • 20250807_213132.jpg
    20250807_213132.jpg
    2,4 MB · Weergaven: 5
@Mij1982 Op zich is A4ksubtitles de beste in combinatie met Opensubtitles com add on. En thuis had je meen ik een Chromecast met Google TV en daarop werkt het allemaal wel.
Men bedoelt denk ik dat je dan de Python versie binnen de Windows versie van Kodi moet updaten. Maar dat is niet zo eenvoudig te doen.
Hier wat achtergrond info:

when will kodi ship with more recent python version. Python (v.3.8.15) to 3.11

 
Laatst bewerkt:
Thanks voor de nuttige info idd. Voor mn problemen met Kodi werkte het prima, maar heb inmiddels geleerd dat Windows en Kodi niet de ideale combinatie zijn. Ben in ieder geval blij dat opensub gewoon werkt. Ik laat a4k wel even liggen.

Zijn er andere ondertitel diensten die bij jullie werken? Ik heb subdl (met Api), podnapsi en andere nooit aan de praat gekregen. Opzich is het wel fijn om een alternatief te hebben naast opensub.
Podnapisi werkt wel ,maar heeft voornamelijk voor de oudere titels ondertiteling. Dan heb je nog addic7ed, deze staat ook in de Kodi repo, maar is ook een hit &miss vwb ondertiteling. Hoewel hun wel een site hebben zodat je kan checken of er een ondertiteling beschikbaar is voor jouw content.

Had vroeger ook BSPlayer, maar is helaas gestopt met werken.

Opensubtitles is gewoonweg verreweg de grootste, en die heb je gelukkig al werkende
 
  • Like
Reacties: Mij1982
@B. web Klopt op de chromecast heb ik ook a4k staan. Ik kan het na het weekend testen, maar verwacht dat die hier nog gewoon op draait.

Ik wil eigenlijk niet te veel meer gaan klooien om te voorkomen dat er weer andere dingen mis gaan, maar lees op de site dat het bij mensen wel werkt als ze naar een wat eerdere release van Python gaan. Alle versies staan erop. Geeft het problemen als je downgrade of bewaart hij alles netjes net als bij update na nieuwe versie? Ik vermoed dat ik eerder een wat oudere versie had van python waardoor het wel werkte.

Zal Podnapisi eens proberen en anders voorlopig maar alleen opensub.

Eerder was het mogelijk om een ondertiteling toe te voegen vanuit je eigen schijf. Dan download ik zelf de ondertiteling en voeg die dan toe in Kodi. Kan dit nog? Zie de optie wel staan ergens (lokale ondertiteling), maar nergens een optie om dit te doen.
 
Laatst bewerkt:
  • Like
Reacties: B. web
Zelf een ondertiteling downloaden kan nog steeds. Zet het gedownloade .srt bestand in bv je downloaden van je PC. In Kodi kun je dan, als de film of serie gestart is, via je ondertitel instellingen gaan naar "ondertiteling zoeken"

Screenshot_20250815_080839_Kodi.jpg
 
Laatst bewerkt:
  • Like
Reacties: Mij1982
Dacht dat zoeken ondertiteling er al jaren voor zorgde dat het hele systeem vastliep! Zal vanavond eens proberen, zal mooi zijn als het werkt. Als opensub dan een keer niet laad, kan ik iig handmatig invoegen.
 
@Mij1982 Python zit in de programfiles van Kodi zelf.
Python.png
Misschien wordt dat in een volgende Windows Kodi versie een keer geüpdate.
Het zou kunnen dat een oudere versie van A4ksubtitles nog wel werkt, dan een oudere versie zoeken bij de releases.
 
  • Like
Reacties: Mij1982
Ondertitel zoeken zorgt er bij mij nog steeds voor dat kodi bevriest.
Bij mij ook, dus zoeken ondertiteling is geen optie. Na wat speuren kwam ik op een repo van peno64. Hier zit een programma in waarmee je een lokale ondertiteling zelf kan invoeren. Goed alternatief dus.
 
Kleine correctie, het werkt toch wel.
Kodi bevriest inderdaad, maar als je lang genoeg wacht, zeg 10 minuten, dan ontdooit het beeld weer en kun je de ondertitel kiezen.
Haha, duurt wel errug lang.
 
Op Reddit vond ik een oplossing voor Kodi A4kSubtitles in Windows:
"... een downgrade naar 3.20.0 en deze oplossing voor Subsource toegepast."

Het zip bestand release: v3.20.0 downloaden van
https://github.com/a4k-openproject/a4kSubtitles/releases en installeren in Kodi.
Vervolgens is er daarna nog een fix nodig voor SubSource. Het subsource.py bestand download je door te klikken rechtsboven op de drie puntjes … van deze pagina:

Open op Windows de AppData map. Druk op de Windows-toets + R, typ %AppData% en druk op Enter. Hierdoor wordt de Roaming-submap binnen AppData geopend.

In de appdata folder van Kodi > addons > service.subtitles.a4kSubtitles > a4kSubtitles > services, het bestand subsource.py overschrijven / vervangen door het gedownloade subsource.py. Hierna werkt A4kSubtitles weer in Kodi op Windows.
 
Op Reddit vond ik een oplossing voor Kodi A4kSubtitles in Windows:
"... een downgrade naar 3.20.0 en deze oplossing voor Subsource toegepast."

Het zip bestand release: v3.20.0 downloaden van
https://github.com/a4k-openproject/a4kSubtitles/releases en installeren in Kodi.
Vervolgens is er daarna nog een fix nodig voor SubSource. Het subsource.py bestand download je door te klikken rechtsboven op de drie puntjes … van deze pagina:

Open op Windows de AppData map. Druk op de Windows-toets + R, typ %AppData% en druk op Enter. Hierdoor wordt de Roaming-submap binnen AppData geopend.

In de appdata folder van Kodi > addons > service.subtitles.a4kSubtitles > a4kSubtitles > services, het bestand subsource.py overschrijven / vervangen door het gedownloade subsource.py. Hierna werkt A4kSubtitles weer in Kodi op Windows..
Geweldig!! Ik heb hiermee a4ksubtitles weer aan de praat gekregen, super!!

Voor het overschrijven van het subsource bestand is het gekke dat in onder de appdata map geen kodi zie staan (Stremio staat er oa wel). Bij de eerdere problemen met Kodi heb ik deze map iedere keer verwijderd, dus weet waar die zou moeten staan.

Heb de laatste keer vanuit Windows store gedownload, zou dat verschil kunnen maken?
Maar super dat A4k werkt, zie ook bronnen vanuit podnapisi trouwens.
 
  • Like
Reacties: B. web
Ondertitel zoeken zorgt er bij mij nog steeds voor dat kodi bevriest.
Het werkt bij mij als er ook daadwerkelijk een ondertitelbestand te vinden is. Gebruik het eigen in het vliegtuig. Download een film en een .srt bestand en kan dan offline films met ondertiteling kijken.
 
  • Like
Reacties: B. web