Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
No biggie. Het grappige is dat ik eerder had geschreven dat ik op een mini pc aas. Ik wil allerlei privé/kleine dingetjes doen naast muziek/films streamen, zonder dat ik mijn stroomslurpende PC moet aanhouden voor dit. Ik hoopte dat mijn 10 Watt mediaspeler dit kon doen, maar 60 watt is ook niet...
Ik heb gisteren nog een factory reset gedaan. Firmware versie is 2.1.4 (de laatste). Android is 7. Er is maar een app geïnstalleerd en dat is Firefox zodat ik ook Ublock voor Android kan gebruiken. En dat was het. Mediaspeler doe ik om de haverklap uit, dus dat kan het em ook niet zijn.
Hoe is...
Even snel een vraagje, maar is de Himedia Q5 Pro nu eenmaal traag met browsen? Of het nou met Firefox is, of Chrome, het is takke traag. De internetsnelheid is goed. Op ookla geeft het gewoon 100 MB aan, dus dat is het em niet.
Ik heb kodi nog niet geprobeerd. Dit was rechtstreeks vanuit de media center van de mediabox (en voor youtube muziek heb ik firefox voor android gebruikt).
Ik het al vermeld maar kan me voorstellen dat het over het hoofd gezien is.
Ik heb het opgelost:
Het bleek een combinatie van twee dingen...
Dat klopt niet. Optische kabel kan prima gecomprimeerde formaten zoals AAC, MP3 enz. doorgeven.
Het is de mediabox die het bronsignaal converteert (transcoding) alvorens het doorstuurt naar de kabel.
Het lijkt erop dat het dat doet zodra het formaat niet dolby of dts is. Raar gedrag. Ik wil...
Hallo lezer!
Ik ben een man uit het oosten v.h. land en druk bezig met de laatste loodjes van de inrichting van mijn nieuwe huis. Sjonge jonge dat is niet goedkoop allemaal. Al die "kleine" dingetjes nog, maar het loopt wel op zeg.
Gelukkig ben ik een miljonair astronaut geheim-agent kopermijn...
Hoi iedereen!
Mijn Q5 Pro is verbonden middels een optisch (Toslink) kabeltje naar mijn AV Receiver. Alle geluidssignalen worden door de Q5 verstuurd alszijnde DTS. Hoe komt dit? Hoe fix ik dit?
Of het nou een muziekvideo is van Youtube, of een video vanaf mijn NAS in AAC LC, formaat, het...